Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest HNF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą pod adresem Mikołaja reja 8, 05-090 Sękocin Nowy - Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000782360, posiadająca numery NIP: 5342599480, REGON: 383178385.
2. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu, założenia konta, obsługi sprzedażowej i posprzedażowej zamówień. Nie przetwarzamy Twoich danych wrażliwych.
3. Masz prawo dostępu, poprawiania, modyfikacji, aktualizacji, sprostowania, żądania przeniesienia lub usunięcia danych, wycofania zgody na przetwarzanie danych w całości lub w oznaczonym celu. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem privacy@duuf.pl .
4. Ponadto masz prawo zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania przez nas Twoich danych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).
5. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.r [polityka_prywatnosci].

Jeżeli wcześniej nie założyłeś konta w naszym sklepie, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i adresu dostawy. Jeżeli wcześniej zapamiętałeś swoje dane i ustawienia, możesz uzyskać do nich dostęp wpisując po prawej login i hasło.
Zarejestruj się