KIM JESTEŚMY

O nas

Duuf.pl od wielu lat dostarcza odzież męską rozwijając się dynamicznie zgodnie z standardami sprzedaży w branży e-commerce.

Nasz sklep uruchomiony został w 2018 roku ale kilka lat doświadczeń w handlu elektronicznym i sprzedaży wysyłkowej daje nam przekonanie, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Naszym celem jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie Klientom odzieży o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach.

Nasz zespół tworzą wyszkoleni konsultanci i pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalny kontakt, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, marketing a także wizerunek i szatę graficzną sklepu.
Moda jest naszą pasją. Świadczą o tym stale rosnąca grupa lojalnych Klientów i Kontrahentów.
Obecnie nasz sklep jest wiceliderem sprzedaży w sektorze mody męskiej w polskim Internecie.

Dlaczego my?

Duuf.pl od wielu lat sprzedaje w Polsce i za granicą odzież męską rozwijając się dynamicznie zgodnie ze standardami w branży e-commerce.

W naszej ofercie posiadamy ponad 4000 artykułów, w których przeważają propozycje dla mężczyzn. Nasze kolekcje cechują: unikalny design, modne fasony, oryginalne wzornictwo oraz bogaty wybór. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych w Polsce i liderem w sprzedaży odzieży męskiej w sieci.

  • Ochrona konsumenta i gwarancja satysfakcjiStosując dobre praktyki w handlu i reprezentując postawę prokonsumencką staramy się nie tylko być profesjonalnym Sprzedawcą ale także chronić naszych Klientów, dbając o ich dane osobowe
  • Profesjonalna obsługa i unikalna ofertaW naszej polityce sprzedażowej opieramy się na 4 głównych filarach, w których nacisk kładziemy na dobre jakościowo i przystępne cenowo produkty, profesjonalną obsługę zamówień, zarówno w procesie realizacji, jak i reklamacji czy zwrotów. Dla stałych i nowych Klientów przygotowaliśmy także gratisy i atrakcyjne rabaty.